ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

Výhodou charterových letů je cena, nevýhoda levné letenky je v datu odletu

Nejlevnější letenky s omezeným datem odletu

Alternativou při nákupu letenky může být i nabídka některých nízkonákladových společností, popřípadě charterových letů od dopravců, kteří tuto alternativu nabízejí. Charterové lety jsou nepravidelné, ale běží na pravidelných cyklech, jelikož jsou povětšinou využívány cestovními kancelářemi pro dopravu jejich zákazníků na místo vybrané dovolené. Letadla jsou v mnoha případech ne zcela zaplněna a zbývající sedadla jsou prodávána za velmi nízkou cenu pod jménem výše zmíněných charterových letů (letenky charterových leteckých dopravců).

Cenám charterových letenek nemohou běžné nabídky leteckých přepravců pochopitelně konkurovat, nicméně vy (jako zákazník) zase nemáte pod kontrolou přesný datum odletu. Respektive jej máte, ale v daném dni nemusí být žádná charterová letenka k dispozici. Za cenu nižší ceny letenky je zapotřebý větší flexibility pro datum odletu. Je tedy zřejmé, že charterové lety se nehodí pro každého a využívají jej především příležitostní cestovatelé především po Evropě.

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

Charterové lety, letenky charterových dopravců

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Toto nejsou oficiální stránky společnosti Královna.
Jsme jejím marketingovým partnerem pro prodej letenek.