ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

Rezervace Last Minute letenek online na internetu (last moment lety)

Levnou letenku na poslední chvíli - nízkonákladovou

Termín Last Minute (či last moment - tedy na poslední chvíli) téměř zlidověl a mnoho obchodníků z něj i nadále těží, přestože jejich konkrétní Last Minute nemusí žádné výhody přinášet. Původně se tento výraz používal pro označení levných dovolených, které bylo možné objednat s výraznou slevou těsně před samotným odjezdem. Dnes se označení Last Minute používá i u prodeje letenek na internetu.

Termínem Last Minute letenky bývají označovány především levné palubní lístky do letadel nízkonákladových společností (Click4sky). Pokud takovou letenku například pro cestování po Evropě (Londýn, Paříž, Brusel, Vídeň, Praha, Moskva, Bratislava, Řím, Oslo, Helsinky aj.) sháníte, můžete využít formulář společnosti Královna (výše na této stránce) a po zadání cílové země, místa či letiště se vám zobrazí nabídka letenek v tzv. akční nabídce. Jedná se o lety se slevou, popřípadě o nabídku nízkonákladových leteckých společností - nejlevnější letenky po Evropě.

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

Last Minute letenky

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Toto nejsou oficiální stránky společnosti Královna.
Jsme jejím marketingovým partnerem pro prodej letenek.