ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

Letenky Low Cost Airlines nízkorozpočtových leteckých společností

Low Cost - levné jednosměrné letenky

Pro nás evropany jsou směrodatné především evropské nízkonákladové (nízkorozpočtové) Low Cost Airlines (aerolinky), které svým zákazníkům nabízejí levné jednosměrné lety po Evropě a do hlavních evropských měst. Nejznámější leteckou společností s nízkými cenami letenek je například hojně využívaný Click4Sky.com, který dokáží snížit ceny letenek na minimum. Jednoznačkou výhodou je tedy možnost získání té nejlevnější možné letenky, nevýhodou pak může být fakt, že lze objednat pouze jednosměrné lety a výběr zpátečního odletu není nikdy zaručen. V daném termínu tedy nemusí být levná letenka na prodej k dispozici.

Air ticket (airline) - odlety z letiště kamkoli

low cost, low fare dopravci, no frills, nebo discount airlines - to vše jsou termíny, jimiž se Low Cost Airlines dnes označují. Průkopníkem těchto služeb byla americká nízkonákladová letecká společnost Southwest Airlines, jejíž model převzalo mnoho leteckých dopravců z celého světa. Levné letenky Low Cost leteckých společnosti můžete rezervovat přes formulář Královna uvedený výše.

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

Low Cost airlines

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Toto nejsou oficiální stránky společnosti Královna.
Jsme jejím marketingovým partnerem pro prodej letenek.