ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

Porovnat cenu letenky online je snadné - výběr levné letenky v akci

Porovnání cen u letenek více leteckých dopravců

Kde jsou ty doby, kdy jste si nemohli vybrat z většího množství leteckých dopravců a prodejců letenek? Jsou pryč a vy dnes máte možnost porovnávat nabídky jednotlivých prodejců jednoduše online přes internet a zcela zdarma. Je to opravdu snadné, protože vaše kroky jsou až do zaplacení rezervované letenky nezávazné a tudíž můžete objednanou letenku jednoduše zrušit (storno) například při komunikaci s operátorem letecké společnosti, dopravce či prodejce (královna).

Porovnání nabídky letenek a srovnání cen palubních lístků jednotlivých společností probíhá přes databázové centrum společnosti Královna (smluvní partner mnoha leteckých společností), díke čemuž máte možnost porovnat ceny letenek od mnoha světových přepravců, včetně nízkonákladových aerolinek. Srovnávat můžete přes rezervační formulář uvedený výše na této stránce.

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

Srovnání cen letenek

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Toto nejsou oficiální stránky společnosti Královna.
Jsme jejím marketingovým partnerem pro prodej letenek.